Nejnovější trendy a inovace
v oblasti zážitků 2023

Zůstaňte v obraze a zjistěte co je nového ze světa zážitků, jaké jsou v trendy, nejnovější zážitky na trhu a zprávy, které ovlivní svět zážitků. Zůstanete tak v obraze a budete mít možnost plánovat své budoucí zážitky s nejaktuálnějšími informacemi.

17. 6. 2024
Kam v okolí Prahy? Spíš kam dřív. Okolí metropole nabízí místa k procházkám v přírodě, kulturní vyžití i možnost se vyřádit během dobrodružných zážitků. Pojďte si s námi projít osvědčené tipy na výlety v okolí Prahy, které budou bavit děti i dospělé.
Přečíst článek
13. 6. 2024
Roste zájem o lety balonem kolem Prahy, Brna, Ostravy a jiných velkých měst, ale i turistických památek jako Karlštejn, Bouzov, Konopiště nebo Český ráj. Jak se na let připravit a vybrat to nejlepší místo pro vzlet? Prozrazuje majitel a pilot balonu v jednom, pan Tomáš Habán.
Přečíst článek
12. 6. 2024
Chcete zažít parádní dobrodružství? Vyzkoušejte let ve větrném tunelu, kde se každá minuta rovná jednomu seskoku z letadla. Při tomhle volném pádu ale budete jen pár metrů nad zemí. Strach z výšek nehrozí, zábava je to ovšem ohromná.
Přečíst článek
6. 6. 2024
Let horkovzdušným balonem patří mezi nezapomenutelné zážitky, které vám umožní vidět svět z nové perspektivy. Česko nabízí hromadu krásných míst, kde si tento zážitek vychutnáte. Jakých 5 lokalit je ideálních (nejen) pro romantický let ve dvou?
Přečíst článek
31. 5. 2024
Jízda po okreskách je skvělá, ale nechcete pro jízdní požitek porušovat předpisy? Vyzkoušejte jízdu na závodním okruhu, na který si pravidla silničního provozu nepřijdou. Jaké okruhy v ČR máme a jaké vozy si na nich můžete otestovat?
Přečíst článek
20. 5. 2024
Ticho, zdánlivé bezvětří a výhledy jako z pohádky. Privátní let balonem je zážitek, který jen tak něco nepřekoná. Chcete vědět, co vás nahoře čeká a jaké příležitosti jsou pro let nejlepší?
Přečíst článek
13. 5. 2024
Co dělat, když prší? Buď si můžete dát oddych doma, případně vyrazit za zážitky do města. Pod střechou jich najdete hromadu. A pokud nejste z cukru, stačí vytáhnout nepromokavé oblečení a užít si přírodu bez davů turistů. Záleží na vás. Možností je nekonečně.
Přečíst článek
8. 5. 2024
U obojího zažijete volný pád rychlostí okolo 200 km/h, ale každý zážitek je úplně jiný. Projděte si jejich srovnání a zjistěte, kam vás to příště zavane za vzdušným adrenalinem.  
Přečíst článek
6. 5. 2024
Závratě, nejistota a srdce bije o sto šest. Strach z výšek neboli akrofobie je jednou z nejběžnějších fobií, která postihuje miliony lidí po celém světě. Co kdyby vás už nadále neomezovala, ale výšky byste si mohli začít i užívat?
Přečíst článek
11. 4. 2024
Věděli jste, že v malém množství stres prospívá? Jenže přílišná pracovní zátěž, rodinné povinnosti a každodenní drobné starosti se na sebe balí a stres se mění v chronický, který nám škodí. Jak s takovým stresem zatočit? Na to hned mrkneme.
Přečíst článek
2. 4. 2024
Milujete deskovky? V tom případě čtěte dál. Společně s ádropáckou SEO kouzelnicí Zuzkou jsme si zahrály únikovku Jungle, která deskové hry posunula ještě o level výš. Pokud po ní pokukujete, pojďte si přečíst, co vás tady čeká. Nebojte, bez spoilerů!
Přečíst článek
29. 3. 2024
Sníte po našlapaném autě, které to z 0 na 100 km/h odpálí za pár sekund? Nemusíte si hned dělat místo v garáži a peněžence. Supersport si můžete na chvíli pronajmout a užít si parádní jízdní adrenalin. Kde je to možné a co takový zážitek obnáší?
Přečíst článek
27. 3. 2024
V nabídce Adropu najdete i sestavení rodokmenů rodin, nebo jen ze strany matky či otce. Jde o oblíbený dárek pro tatínky nebo babičky. Nově vám odborník na historii rád sestaví i osobní erb. Jak to celé probíhá?
Přečíst článek
21. 3. 2024
Ne a ne zastavit tok myšlenek a užít si chvilku klidu? Pojďte tomu naproti. Na jednoho platí meditace, na jiného zase adrenalinové zážitky a obecně adrenalin a sport. Vybrali jsme proto tipy na zvládnutí stresu pro všechny povahy. To by bylo, abyste si tu nenašli něco, co na vás bude platit.
Přečíst článek
11. 3. 2024
Už to spolu nějaký ten rok táhnete? Každé výročí svatby si zaslouží oslavit – ať už se jedná o dřevěnou svatbu nebo rovnou zlatou! Hlavní je, abyste byli spolu a pořádně si to užili!
Přečíst článek
4. 3. 2024
Milujete vyhlídky a nechce se vám šlapat na rozhledny? Máme pro vás elegantní řešení! Pojďte si užít výhledy z koše horkovzdušného balonu, který pomalu pluje nad krajinou ve výšce několika stovek metrů. Kde najdete v České republice ty nejhezčí kochačky?
Přečíst článek
29. 2. 2024
Přijíždíme do bývalého průmyslového areálu na Zličíně. V 90. letech tu probíhala výroba tramvají a nyní už areál sám o sobě značí, že uvnitř se budou dít velké věci.
Přečíst článek
26. 2. 2024
Tři čtvrtiny dospělých lidí v Česku vlastní řidičský průkaz. Statistiky nehod na silnicích ale ukazují, že řidičský um ovládá na jedničku jen mizivá část z nich. Chcete být mezi nimi? Škola smyku pomůže.
Přečíst článek
21. 2. 2024
Že existuje přetáčivý a nedotáčivý smyk ví většina řidičů i neřidičů. Když dojde na vysvětlení, jaký je jaký, je to už slabší. A co když vám kola uletí nejen v teorii? Že zavírání očí a odříkání modliteb není nejlepší řešení, je jasná věc, co je tedy potřeba udělat pro zvládnutí situace?  
Přečíst článek
8. 2. 2024
Milovníci adrenalinu, zpozorněte! Tenhle měsíc se nese ve znamení tandemového seskoku padákem, který slibuje pořádné dobrodružství i těm nejotrlejším. Tak kdy a kde si skočíte?
Přečíst článek
5. 2. 2024
Milujete zážitky a milujete svou drahou polovičku? Spojte své největší vášně v jedno a podnikněte zážitkové dobrodružství společně. Najdete tu tipy na parádní zážitky pro páry, které vás nadchnou oba.
Přečíst článek
25. 1. 2024
Máte chuť zažít něco nového, nebo si jen zlepšit svůj kuchařský um? Vydejte se na kurz vaření a objevte celý svět na talíři. Je to skvělý zážitek pro jednotlivce, páry i třeba neotřelá aktivita na teambuilding.
Přečíst článek
22. 1. 2024
Milujete barvy, rozmanité chutě a kontrasty? V tom případě si zamilujete mexickou kuchyni, která je dokonce zapsaná na seznamu UNESCO. Čím je specifická a kde se ji naučit?
Přečíst článek
10. 1. 2024
Ať už milujete novoroční předsevzetí, nebo vám přijdou jako zbytečné sebemrskání, nápad na zážitkové předsevzetí vás nadchne v obou případech. Nebude se tu totiž hubnout, ani jinak omezovat. Naopak, užijete si kupu zábavy a nová dobrodružství! Tak si pojďte vybrat, co chcete zažít, a dobře to rozplánujte.
Přečíst článek
4. 1. 2024
Stát se pilotem je snem, který si řada lidí netroufne splnit. Ať už je to kvůli vysoké ceně, nebo náročnosti. Dobrá zpráva je, že s námi si sen o létání může splnit každý, a to jak dospěláci, tak i malí letečtí nadšenci.
Přečíst článek
3. 1. 2024
Absolutní pecka! Neskutečně nabušený kurz! Pohlcující zážitek! … Ale možná to vezmu hezky od začátku. Asi každý se trochu zajímá o peníze. Někdo o něco víc, někdo o něco méně, ale řešit je musíme všichni.
Přečíst článek
19. 12. 2023
Uteklo to nějak rychleji, než jste čekali? Nevadí! Máme pro vás spoustu tipů na dárky na poslední chvíli, které seženete i na Štědrý den.
Přečíst článek
13. 12. 2023
Nepatříte mezi nadšence, kteří mají koncem léta nakoupeno a zabaleno na Vánoce? S námi v pohodě stíháte pořídit parádní dárky ještě teď, ať už si vyberete poukaz na zážitek v dárkovém balení, nebo zvolíte hmotňák. Do Vánoc stíháme vše zabalit i poslat!
Přečíst článek
8. 12. 2023
Pojďme si představit další kuchyni, které se nemohou nabažit mlsné jazýčky po celém světě. Čím je tak jedinečná a jak se ji naučit vařit? Na to všechno se mrkneme v článku.
Přečíst článek
29. 11. 2023
Zajímají vás trendy v zážitcích? Nás také, proto jsme na Adropu vyhlásili první ročník soutěže Zážitek roku, který je jediným žebříčkem nezapomenutelných zážitků u v ČR. Jste napjatí jak guma od bungee, kdo se umístil?
Přečíst článek
22. 11. 2023
Vánoční dárky pro nejbližší členy rodiny se vybírají snadněji. Přeci jen jste v kontaktu často a kdo dává pozor, ten si zapamatuje, co by si mamka nebo brácha přáli. Ale když přijde na švagrovou nebo dědečka, začíná ta pravá detektivní práce. Pro ty, kdo si to chtějí usnadnit, je tu tenhle článek.
Přečíst článek
20. 11. 2023
Je to tak, ta část roku, kdy se na vás valí slevy ze všech stran je opět tady. V Adropu jsme se letos rozhodli, že na to vyzrajeme trochu jinak. Místo slev se můžete těšit na dárková balení k zážitkům zdarma. Ušetřit tak můžete až 599 Kč!
Přečíst článek
12. 11. 2023
Hledáte ten nejlepší dárek pro tátu? Pomůžeme vám vybrat. Ať už mu chcete pořídit dárek k Vánocům, k narozeninám, ke dni otců, nebo prostě jen tak pro radost.
Přečíst článek
6. 11. 2023
Hraje všemi barvami i chutěmi. Přesně takové je indická kuchyně, která díky své rozmanitosti patří mezi nejoblíbenější kuchyně světa. Pojďte se dozvědět, co je pro ni typické a uvařte si doma podle receptu, nebo rovnou vyrazte na kuchařský kurz pod vedením profíka.  
Přečíst článek
1. 11. 2023
Hledáte vánoční dárek pro svou drahou polovičku, ségru nebo třeba rodiče? Pokud chcete, aby se dárek nesmazatelně zapsal do paměti, zvolte pořádný odvaz! A přesně tohle splňuje bungee jumping. Nabízí neskutečnou nálož adrenalinu a přitom jde o bezpečný zážitek.
Přečíst článek
19. 10. 2023
Neradi necháváte nákup dárků na poslední chvíli? V tom případě využijte first minute akci od 23. do 27. 10. 2023, kdy můžete využít dopravu zdarma na zážitky v dárkovém balení i na všechny hmotňáky. A budou i slevy!
Přečíst článek
16. 10. 2023
Čerstvé suroviny, jednoduchá příprava a bohatá paleta chutí. Italská kuchyně patří mezi nejoblíbenější na světě. Není divu, že jste si ji zamilovali také. Za dobrým jídlem ale nemusíte nikam daleko, stačí zamířit do vlastní kuchyně.
Přečíst článek
9. 10. 2023
Zatímco v obchodě body sbíráte s radostí, na silnici to už taková pecka není. Pokud máte nějaký ten trestný bod na kontě a nechcete riskovat ztrátu řidičáku, pojďte to napravit do školy smyku. Nejenže vám až 3 body zmizí, ale také se naučíte jezdit lépe a bezpečněji.
Přečíst článek
2. 10. 2023
Milujete české pivo a vše s ním spojené? Pojďte si ho užít při jednom z parádních pivních zážitků. Čeká vás prohlídka pivovaru plná zajímavých informací, i třeba pivní lázně, kde si užijete relaxační i léčivé schopnosti pivních surovin.
Přečíst článek
26. 9. 2023
Ať už vás život zanesl kamkoli, nikdy není pozdě na změnu kariéry. I když to bude třeba jen na den. Co si splnit dětské sny a stát se na chvíli bagristou, ošetřovatelem v zoo nebo třeba divadelním hercem?
Přečíst článek
12. 9. 2023
Vietnamská kuchyně je plná barev, chutí a čerstvých zdravých surovin, díky čemuž si našla cestu do kuchyní po celém světě. Že jste ještě neovládli východní kuchařské umění? Nikdy není pozdě začít. S Adropem se do toho můžete pustit klidně hned!
Přečíst článek
8. 9. 2023
Chcete se proletět vrtulníkem? Nemusíte nutně padat ze skály a čekat na transport leteckou záchrankou. Když si pořídíte zážitkový poukaz na let, rozhodně si svou chvilku ve vzduchu vychutnáte lépe. Pojďte ale nejprve o zážitkových letech v helikoptéře zjistit vše, co vás kdy zajímalo.
Přečíst článek
30. 8. 2023
Rychlost, adrenalin a čirá radost z jízdy, kde vás neomezují limity silničního provozu. Tak by se dal popsat zážitek v podobě jízdy na závodním okruhu. Kde se můžete projet a čemu tu sednete za volant?
Přečíst článek
14. 8. 2023
Prázdniny se krátí a školní rok je pomalu za rohem. Co ještě ratolestem poslední dny volna pořádně zpříjemnit, ať mají spolužákům co vyprávět? Vybrali jsme pro vás ty nejlepší dárky pro děti a teenagery, které nadchnou každou povahu.
Přečíst článek
7. 8. 2023
Máte surfing spojený s dovolenou u moře? A co kdybychom vám řekli, že surfovat můžete i v Česku? A to celoročně! Pojďte zjistit, kde u nás můžete naskočit na ty nejlepší vlny.
Přečíst článek
4. 8. 2023
Táhne vás to na vodu? Zjistěte, jestli raději vyrazíte na klidnou kochačku vyhlídkovou lodí, nebo budete brázdit vlny na motorovém člunu. Pojďte si najít plavbu podle svého gusta a vyplujte vstříc novým zážitkům.
Přečíst článek
24. 7. 2023
Letecké souboje, akrobacie, vyhlídkové lety, dětský program i koncerty kapel. To jsou hradecké Legendy nebes, na které se můžete těšit už 5. srpna. My u toho samozřejmě nemůžeme chybět, proto je Adrop.cz letošním partnerem téhle legendární akce.
Přečíst článek
4. 7. 2023
Myslíte, že jachting je jen pro smetánku? To už dávno neplatí, plachetnici si na pár hodin až dní může půjčit každý. Co je k tomu potřeba a kde se takové plavby konají? To se dozvíte v článku.
Přečíst článek
19. 6. 2023
Milujete vodu a toužíte po dobrodružství? Přinášíme tipy na ty nej vodní zážitky, které byste si letos neměli nechat ujít. Od paddleboardingu přes jachting až po adrenalinové sporty jako flyboarding. Do čeho se pohoříte jako první?
Přečíst článek
16. 6. 2023
Také vás letní počasí láká ke grilovačkám? Pokud chcete ostatní oslnit svým kulinářským umem, čtěte dál, ať příště připravíte to nejlepší barbecue v sousedství.  
Přečíst článek
30. 5. 2023
Největší československá zážitkovka Adrop je na trhu už celých 18 let. V rámci narozeninových oslav ale žádné dárky nečeká. Ty dostanete totiž vy, a to formou parádní akce na všechny zážitky z nabídky.
Přečíst článek
25. 5. 2023
Venkovní aktivity jsou skvělým způsobem, jak trávit čas s přáteli i s rodinou. A že už nevíte, co byste venku dělali? Vyzkoušejte venkovní únikovky, kterých jen v Česku najdete desítky.
Přečíst článek
22. 5. 2023
Táhne vás to ke zbraním? Nemusíte si hned dělat zbroják, abyste si mohli vyzkoušet střelbu na střelnici. Od toho je tu zážitková střelba, kde si vyzkoušíte ty nejznámější zbraně i různé netradiční lahůdky. Pojďte ale nejdřív načerpat trochu informací.
Přečíst článek
16. 5. 2023
Chcete se proletět balonem a nevíte, jak se na zážitek připravit? Proto jsme se zeptali umělé inteligence, která vám pod bedlivým dozorem copywritera připravila návod. Tak se pojďte začíst.
Přečíst článek
15. 5. 2023
DIY dárky mají mnoho výhod. Jsou osobnější, většinou levnější a jejich výroba je rozhodně zábavnější než brouzdání po obchodech. Jen je potřeba sladit svoje dovednosti s tím, co obdarovaní ocení. Pojďte se inspirovat a pusťte se do toho!
Přečíst článek
5. 5. 2023
V nádherném prostředí nově otevřeného salonu TAWAN v Korunním Dvoře v Praze jsme pro vás vyzpovídali přímo manažerku masážních studií s pobočkami po celé České republice.
Přečíst článek
25. 4. 2023
Konečně je venku hezky natolik, že to vytáhne na čerstvý vzduch snad naprosto každého. Jenže co venku dělat? Pojďte načerpat inspiraci na ty nejlepší outdoorové zážitky. Nudit se až do zimy nebudete.
Přečíst článek
17. 4. 2023
Je čas na odpočinek? Vyrazte na výlet směr Morava, kde vás čeká oddech v přírodě, luxus na zámku i lechtivé ubytování pro dva. Stačí si jen vybrat.
Přečíst článek
11. 4. 2023
Milujete létání a romantické výhledy do krajiny? A už jste zkusili tandemový paragliding, který oboje spojí do parádního zážitku? Na své si přijdou klidnější povahy i milovníci adrenalinu a trochy té akrobacie.
Přečíst článek
4. 4. 2023
Hledáte perfektní místo na několikadenní oddech? Pojďte s námi omrknout krásná ubytování v Čechách. Vyberou si sportovní duše i milovníci wellnessu.
Přečíst článek
27. 3. 2023
Únikové hry, únikovky, escape games, exit games nebo escape room. Všechny tyto názvy znamenají jedno a to samé. Interaktivní zábavu, která procvičí mozkové buňky a týmového ducha. Necháte se její popularitou chytit také?
Přečíst článek
20. 3. 2023
L-29 Delfín, L-39 Albatros, MiG-15… Že vám tyhle názvy nic neříkají? Tak brzo budou. A na tenhle adrenalinový zážitek jen tak nezapomenete.
Přečíst článek
6. 3. 2023
Splňte si na chvíli sen a staňte se závodníkem na okruhu. Je libo sednout za volant krásce ze stáje Ferrari, nadupanému lambu nebo třeba nejrychlejšímu sériově vyráběnému béemvéčku? Není problém!
Přečíst článek
20. 2. 2023
Žádný adrenalin pro vás není dost velký? V tom případě se musíte proletět stíhačkou! Ale možná nejdřív vyzkoušejte letecký simulátor, kde se trochu připravíte na to, co vás čeká. V článku se podrobně podíváme na oba zážitky. Tak se připoutejte, vzlétáme!
Přečíst článek
15. 2. 2023
Chcete si ještě pořádně užít sníh, než všechen zmizí? Vydejte se za zážitky, kde si sněhu užijete vrchovatě. Vybrali jsme pro vás ty největší lahůdky. Která to u vás vyhraje?
Přečíst článek
1. 2. 2023
Hledáte dárek k Valentýnu, který není klišé? Darujte zážitek a s ním i hromadu emocí a vzpomínek. A ještě o chlup lépe uděláte, když si ten zážitek budete moct užít spolu a posílit tak společné pouto. Pojďte načerpat inspiraci.
Přečíst článek
24. 1. 2023
Milujete léto a celou zimu se těšíte, až konečně zase bude teplo? Pojďte si to čekání zkrátit zážitky, při kterých vám zima rozhodně nebude. Co byste si určitě neměli nechat utéct?
Přečíst článek
17. 1. 2023
Lákají vás adrenalinové sporty? V tom případě je na čase vyzkoušet jeden z nejoblíbenějších extrémních sportů současnosti – bungee jumping. Kde se vzal, jak probíhá a co byste o něm měli vědět?
Přečíst článek
9. 1. 2023
Chcete vyzkoušet VR v pohodlí svého domova? Nic nenastavovat, prostě jen nasadit VR brýle a přenést se do jiného světa, ať už jste doma sami, nebo je vás třeba 10? Jak půjčení VR na doma probíhá, vám prozradí přímo manažer Kuba z Adropu.
Přečíst článek
2. 1. 2023
Do VR Play Parku jsme se vydaly z Černého Mostu. Pohodlně se sem dopravíte metrem, jelikož se nachází v samém centru Prahy: Na Václavském náměstí.
Přečíst článek
19. 12. 2022
Adrop vás nově zve na exkluzivní vzdušný zážitek: Let jedinou vzducholodí v České republice. Na šířku měří 14 metrů a na délku dokonce 41. Na co se těšit a jak se na let připravit, vám poví přímo majitel vzducholodě Tomáš Habán.
Přečíst článek
13. 12. 2022
Zase to letos uteklo nějak rychleji, než jste předpokládali? Pokud ještě nemáte pořízené dárky, není potřeba panikařit. U nás parádní zážitkové dárky koupíte klidně ještě 24. 12. ráno! A bez mačkání v obchodech.
Přečíst článek
5. 12. 2022
Sehnat skvělý dárek je občas pořádná fuška. A co teprve sehnat dárek, který udělá pořádný dojem, ale zároveň nestojí svět? Pojďte si s námi prohlédnout tipy na levné zážitkové dárky, které stojí do 1000 Kč.
Přečíst článek
30. 11. 2022
To nejtěžší máte za sebou. Vybrali jste zážitkový dárek, který darované/mu sedne jako ulitý. Jak ale zážitek zabalit, aby nezapadl mezi ostatními dárky? Na to máme hned několik odpovědí!
Přečíst článek
23. 11. 2022
Zažít volný pád bez toho, abyste skočili z letadla, nebylo nikdy jednodušší! Stačí navštívit větrný tunel v Praze, Brně nebo Ostravě, kde si volný pád ve větrném tunelu může na vlastní kůži vyzkoušet téměř každý!
Přečíst článek
15. 11. 2022
Každoroční šílenství slevových akcí je tady. Tak mrkněte, čím (si) můžete udělat radost, rozhodně je z čeho vybírat! Akční ceny platí od pondělí 21. 11. do neděle 27. 11. 2022.
Přečíst článek
11. 11. 2022
 Co darovat někomu, kdo si všechno může pořídit sám? To víme naprosto přesně! DIY box Craftiry, se kterým darujete nejen samotný dárek, ale i zážitek z jeho tvoření.
Přečíst článek
31. 10. 2022
Milujete whisky, koňak, šampaňské nebo francouzská vína? Umíte si je náležitě vychutnat? Odborníci na degustaci posunou váš zážitek z lahodných moků ještě o kousek dál. Kam přesně? To se dozvíte v rozhovoru.
Přečíst článek
18. 10. 2022
Těžká technika, zbraně a dril. Army zážitky nejsou pro žádná ořezávátka. A i když si u nich pořádně máknete, rozhodně to neubere nic na radosti. Možná právě naopak!
Přečíst článek
5. 10. 2022
Podzim se přihlásil o slovo a s ním přichází na řadu i zážitky, které si během krátících se dní užijete lépe než v létě. Které byste neměli vynechat? Vybrali jsme vám desítku těch nejlepších!
Přečíst článek
20. 9. 2022
Chcete mít hlavu v oblacích? Není problém! Naskočte do koše horkovzdušného balónu a než se nadějete, poplujete v tichosti nad krajinou, kde se pokocháte výhledy na přírodní krásy i města.
Přečíst článek
18. 8. 2022
Tandemový seskok patří mezi nejoblíbenější adrenalinové zážitky. Aby ne, takovou nálož emocí se vám jinde jen tak nepoštěstí zažít. Ale než si skočíte, pojďte si trochu počíst a připravit se na to.
Přečíst článek
25. 7. 2022
Zadek pár centimetrů nad zemí, volant jednoho z nejrychlejších vozítek na světě v rukách a v žilách pořádná dávka adrenalinu. Takhle vypadá zážitková jízda formulí. Tak se připoutejte a jdeme na to!
Přečíst článek
11. 7. 2022
Nádherná příroda, jakou jinde neuvidíte, tajuplná blata, blyštivá ledovcová jezera a milí lidé, kteří jen málokdy někam spěchají. Výlet na Šumavu by měl podniknout každý Čech aspoň jednou za život. A kam přesně se v NP Šumava vydat? Objevte naše tipy.
Přečíst článek
25. 5. 2022
Už jste letěli letadlem, balónem, větroněm i třeba stíhačkou? A co vzducholodí? V té byste se nechtěli prohánět v oblacích? Dobrá zpráva! Exkluzivně na Adropu tuhle lahůdku v podobě vyhlídkového letu vzducholodí najdete!
Přečíst článek
26. 4. 2022
Milují vaše děti jízdu na poníkovi? Povyšte pouťovou atrakci o pár levelů dál – na bezpečnou projížďku nádhernou krajinou Jizerských hor. Maminky mohou buď jet na svém poníkovi, nebo si odpočinout v některé z nedalekých restaurací.
Přečíst článek
29. 3. 2022
Pohodlné ubytování uprostřed přírody? Zkuste glamping: Fenomén, který se v České republice konečně začal zabydlovat. Odkud přišel a proč je tak super?
Přečíst článek
22. 2. 2022
Váháte, jestli jít, či nejít do kurzu bezpečné jízdy v Mostě? Přečtěte si zkušenost naší redaktorky Zuzky. Co myslíte, zvládla nástrahy nejmodernějšího polygonu v ČR?
Přečíst článek
12. 1. 2022
Tápete s výběrem dárku k Valentýnu? Máme pro vás parádní tipy na dárky pro ženy, pro muže i na párové dárky, které si užijete společně.
Přečíst článek
12. 1. 2022
Valentýnské přání nemusí být nutně jen nudné. Přečtěte si naše tipy, jak pojmout valentýnku pro ženu či muže originálně!
Přečíst článek
10. 1. 2022
Není nad to, když ze seznamu odškrtnete položku, kterou jste splnili. Abyste si to mohli taky užít, pojďte si nejprve ten seznam vytvořit. Objevte hromadu tipů!
Přečíst článek